Home Haber HP, 3B Tarayıcı Devi David Vision Systems’i Bünyesine Kattı

HP, 3B Tarayıcı Devi David Vision Systems’i Bünyesine Kattı

HP, 3B Tarayıcı Devi David Vision Systems’i Bünyesine Kattı
image_pdfimage_print

3D Printing dünyasında söz hakkı isteyen HP, bizim de Türkiye partneri olduğumuz 3B tarama devi David Vision Systems’i satın aldı.

3B tarayıcı üreten ve bu sektörde çözümler sunan David; donanımları, yazılımları ve tüm ekibiyle birlikte artık dünya devi HP’ye bağlı olarak çalışacak.

 

David Vision Systems’in özellikle 3 boyutlu tarama sektöründe önde gelen bir şirket olması dolayısıyla HP, Immersive Computing (Sanal Gerçeklik), 3B tarama ve 3B baskı piyasalarında ipi eline alacak diyebiliriz.

HP, bilgisayarlar veya geleneksel yazıcılar ile zaten evlerimizde olan bir marka idi.  3B yazıcılar da üreten HP’nin bu hamle ile hem 3B tarayıcı konusunda hem de yazılım konusunda  profesyonel 3B yazıcı kullanıcılarına yöneldiğini söyleyebiliriz.

HP’nin bu satın alımıyla alakalı detaylı açıklama henüz yapılmadı. Ancak 2017’nin ilk aylarında bu dönüşümün tamamlanacağını söyleyebiliriz.  

Bundan böyle 3Dörtgen olarak HP’nin Türkiye’deki tek 3D tarama çözüm ortağı olduğumuzu da ayrıca belirtmemiz gerekir. Web sitemizde şimdilik David ismiyle gördüğünüz 3 boyutlu tarayıcılar HP olarak güncellenecek. 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tercihlerime bağlı olarak 3dörtgen'den e-posta almayı kabul ediyorum.