Home Haber Şık ve Minimal Aydınlatma Çözümü: LIMINAL

Şık ve Minimal Aydınlatma Çözümü: LIMINAL

Şık ve Minimal Aydınlatma Çözümü: LIMINAL
image_pdfimage_print

Kickstarter’da kitlesel fonlamaya açılan LIMINAL, yenilikçi yaklaşımıyla aydınlatma konusundaki fikirlerinizi başlı başına değiştiriyor. İstanbul’dan çıkan bir proje olan LIMINAL, kompakt yapısıyla farklı ortamalara uyum sağlayabiliyor.

 

 

Hareketli yapısı sayesinde farklı senaryolar için birebir olan lamba başlıca; aydınlatma, masa üstü lambası ve duvar lambası olarak kullanılabiliyor. 270 derece dönme özelliğiyle kütüphane, ev, stüdyo, restoran ve ofis gibi alanlarda sizlere eşlik edebiliyor. Nerede kullanacağınız kesinlikle kendi hayal gücünüze kalmış.

 

 

ATÖLYE Labs oluşumu dahilinde 9 kişilik bir ekibin aylar süren çalışmasının bir sonucu olan LIMINAL, şimdiden Kickstarter üzerinde hedeflediği 25.000 dolarlık fonun yaklaşık 13.000 dolarını toplamayı başarmış. Dilerseniz 150 dolar bağışlayarak ürüne sahip olabilirsiniz.

 

 

Ürünün en büyük artılarından biri, kuşkusuz kişinin kendi konforuna göre şekilden şekle girebiliyor olması. Malzeme olarak yüksek kaliteli alüminyum bloklardan oluşan ürün, dayanıklılık konusundaki ihtiyaçlarınıza karşılık vermeyi başarıyor.

Tek bir çizgiden ilham alınarak geliştirilen minimalist yapısıyla dikkatleri üzerine çeken LIMINAL, üstelik fazla yer işgal etmiyor. Bu başarılı projeye Kickstarter sayfası üzerinden ulaşabilir ve katkıda bulunabilirsiniz.

 

 

Yazar: Çağan Kuyucu

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tercihlerime bağlı olarak 3dörtgen'den e-posta almayı kabul ediyorum.