Home Haber ‘Eller Serbest’ Şemsiye: Nubrella

‘Eller Serbest’ Şemsiye: Nubrella

‘Eller Serbest’ Şemsiye: Nubrella
image_pdfimage_print

Yağmurlu günleri seven ancak kafasının ıslanmasını sevmeyen, yağmur içerikli fotoğraflar çekmekten hoşlanan insanlar için şemsiye tutma yükünü ortadan kaldıracak bir ürün: Nubrella

80 dolar fiyatıyla piyasaya sunulan Nubrella, bir sırt çantası gibi giyebileceğiniz ve tek hareketle aktif edebileceğiniz bir şemsiye. Yağmur yağarken tek elinizi şemsiye tutmak zorunda bırakmayacak olan Nubrella rahatlık ve yağmurdan korunmayı vaat ediyor. Ayrıca isterseniz Nubrella etiketli sırt çantasını da alarak aynı kit üzerinde kullanabiliyorsunuz.

Ürün ne kadar ilgi çekici olsa da, evden çıkarken yağmur yağmıyorsa yanımıza alabileceğimiz bir şemsiye gibi durmuyor. Zaten küçük şemsiyeyi kapalı halinde taşımak bile zor gelirken böyle kocaman bir kiti sırtımızda taşımayız diye düşünüyorum. Ancak yağmurlu havalarda dışarı çıkıp yürürken mesajlaşmayı seviyorum, müzik dinleyim ama saçım ıslanmasın veya fotoğraf makinem ıslanmadan güzel kareler yakalayabileyim diyenler için oldukça iyi bir ürün olmuş.

Ürünün sitesinde, sadece şemsiye kiti 60$, sadece çanta 40$ iken ikili pakete 80 dolara sahip olabiliyorsunuz.

Sonuç olarak; günlük şehir hayatı için değil ancak kırsal yaşam veya hafta sonu hayatı için çok yararlı bir girişim diyebilirim.

Kaynak: Log.com.tr |İlgili içeriğe git 

Yazar: Hasan Hüseyin Kesen 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tercihlerime bağlı olarak 3dörtgen'den e-posta almayı kabul ediyorum.