Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/u8353018/blog.3dortgen.com/wp-content/themes/virala/theme-framework/theme-style/function/template-functions.php on line 413
Home Haber Yeni Ultimaker 2+ Connect 3D Yazıcı 3dörtgen’de!

Yeni Ultimaker 2+ Connect 3D Yazıcı 3dörtgen’de!

Yeni Ultimaker 2+ Connect 3D Yazıcı 3dörtgen’de!

Dünyanın en büyük 3D yazıcı üreticilerinden birisi olan Ultimaker, yeni 3 boyutlu yazıcıUltimaker 2+ Connect‘i duyurdu.

Ultimaker 2+ Connect, 3 boyutlu baskı dünyasına adım atmak isteyenler için en kolay ve en güvenilir tercih olarak karşımıza çıkıyor. Ağ üzerinden çalışma yetenekleri ve yeni dokunmatik ekranı ile gelen Ultimaker 2+ Connect, küçük işletmeler ve eğitimciler için kolay, sorunsuz ve kesintisiz üretim imkanı sunuyor.

2015 yılından beri piyasada olan ödüllü Ultimaker 2+ bugüne kadar 6 milyon farklı baskıya ev sahipliği yaptı. Bugün, ödüllü Ultimaker 2+’ın yeni jenerasyonu olan Ultimaker 2+ Connect ise devraldığı mirası daha da ileri taşımak için üretildi.Ağ Erişimi: Ev, okul veya ofisinizde Ultimaker 2+ Connect’e baskı göndermek oldukça kolay. Wi-Fi veya ethernet aracılığıyla; güvenli bir şekilde bulut tabanlı üretim mümkün.

Yeni nesil bileşenler: Başarılı bir baskı ile güne başlamaktan daha mutluluk verici bir şey yok. Daha sert baskı tablası ve titizlikle test edilen profiller ile birlikte Ultimaker 2+ Connect 3D yazıcınızın gece veya hafta sonu boyunca sizin kontrolünüze ihtiyaç duymadan baskıyı başarılı bir şekilde sürdürebileceğinden emin olabilirsiniz.

Dokunmatik ekran: 2.4 inçlik renkli ekran ve her adımda basit kullanım sunan kullanıcı arayüzü ile kontrol sizde. Malzemeyi değiştirme, baskı tablasını ayarlama veya baskının durumunu kontrol etme tek bir dokunuş uzakta.

Geniş malzeme yelpazesi: Piyasadaki en geniş filament yelpazesini sunan Ultimaker yazıcılardaki açık filament sistemi sayesinde diğer markaların filamentlerini kullanmak da mümkün. Estetik kaygılar veya işlevsellik ihtiyacınıza göre dilediğiniz malzemeyi kullanabilirsiniz.

Kolay kurulum: Birkaç dakika alan donanım kurulumu ile birlikte Ultimaker 2+ Connect’in baskıya hazır hale gelmesi oldukça kolay. Daha ergonomik besleyici kolu ve geliştirilmiş yardımlı tabla seviyelendirmesi her şeyi daha kolay hale getiriyor.

3D Yazıcı: Uzun Kullanım, Az Bakım

Temiz ve güncel bir tasarım ile birlikte bakım da çok kolaylaştı. Her ay 20 dakikalık bir bakım ile uzun süreli kullanım mümkün. Bakım için herhangi bir özel araç gerece ihtiyacınız yok.

İhtiyacınıza göre baskı uçlarını (nozzle) değiştirmek de çok kolay. Nozulu 5 dakikadan daha az bir sürede değiştirebilirsiniz. Detaylı baskılar için 0.25mm, hızlı/taslak baskılar için 0.8 mm, 3 boyutlu çizimler için 0.6 mm veya 0.4 mm baskı uçlarını kullanabilirsiniz.3D Yazıcı: Bulut Tabanlı Üretim

Ultimaker 2+ Connect ile Ultimaker’ın dijital iş akışı çözümlerine dahil olabilirsiniz. Aşağıdaki faydalı özelliklerden yararlanmanız mümkün:

Ultimaker Digital Factory (Ultimaker Dijital Fabrika): Ultimaker Dijital Fabrika sayesinde Ultimaker 2+ Connect 3D yazıcınızı iş arkadaşlarınızla paylaşarak aktif kullanım süresini artırabilir, baskılarınızı uzaktan izleyebilir ve baskı bittiğinde haberdar olabilirsiniz.

Ultimaker Marketplace (Ultimaker Pazar Yeri): Ultimaker Marketplace sayesinde dilimleme deneyiminizi eklentiler (plugin) ile kişiselleştirme ve özelleştirme imkanı sağlayabilirsiniz. CAD programlarının eklentilerini de kullanarak iş akınızı kolaylaştırmak mümkün.

Ultimaker 3D Printing Academy (Ultimaker 3D Baskı Akademisi): Ultimaker 2+ Connect ile birlikte Ultimaker’ın e-öğrenme platformunda giriş derslerine ücretsiz şekilde erişebileceksiniz.

Daha Temiz Hava, Huzurlu Baskı

Ultimaker 2+ Connect Air Manager daha kesin baskı sonuçları ve daha esnek bir düzen imkanı verir. Kullanıcının güvenliğini arttırmak için özellikle tasarlanan Ultimaker 2+ Connect Air Manager ultra ince partikülleri (UFP) %95’e kadar engeller ve kullanıcının sıcak ve hareketli parçalardan uzak kalmasını sağlar.

Ultimaker 2+ Connect Air Manager, süper hızlı fanı ve EPA filtresi ile tek odada birden fazla 3D yazıcının kullanılabileceği bir ortam oluşturur.

Ultimaker 2+ Connect Kime Hitap Ediyor?

Ürün geliştirme sürecinde 3D baskı ile verimliliği 20 kata çıkarmak mümkün. Ultimaker 2+ Connect 3D yazıcı fikir aşamasından son ürüne kadar tüm adımlarda hız ve esneklik tanır. Özellikle küçük işletmeler deneme özgürlüğüne ve esnekliğine sahip olabilir.Uygun fiyatlı malzemeler sayesinde hızlı prototip üretimi yapabilir ve yeni fikirlerinizi daha kolay ve daha ekonomik şekilde test edebilirsiniz. Ultimaker’ın verilerine göre, ortalama bir Ultimaker kullanıcısı, dışarıdan temin etmek yerine 3D yazıcıdan üretim gerçekleştirerek maliyeti %80’den fazla düşürebiliyor.

Ultimaker 2+ Connect aynı zamanda eğitim için de önemli ayrıcalıklar sunuyor. Öğrencilerin seviyesi fark etmeksizin kullanabileceği bir üretim aracı olan bu 3D yazıcı ile proje geliştirmek çok kolaylaşacak. Yukarıda bahsettiğimiz Ultimaker Digital Factory ve Ultimaker Printing Academy gibi ayrıcalıklar ile öğrencilerin eğitimi bir üst seviyeye taşınabilir.

Ultimaker 2+ Connect hakkında daha detaylı bilgi almak için ürün yöneticimizle iletişime geçerek ücretsiz danışmanlık hizmetimizden faydalanabilirsiniz!

Ürünün teknik detaylarına ulaşmak ve hemen satın almak için Ultimaker 2+ Connect sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tercihlerime bağlı olarak 3dörtgen'den e-posta almayı kabul ediyorum.