Home Haber SXSW’den Bildiriyoruz!

SXSW’den Bildiriyoruz!

SXSW’den Bildiriyoruz!
image_pdfimage_print

Dünyanın en büyük festivallerinden biri olan South by Southwest bu yıl 13 – 22 Mart tarihleri arasında her zamanki yerinde Amerika’nın Teksas eyaletinin Austin şehrinde gerçekleşecek!

Yakın geleceğe yön verecek trendlerin belirleneceği, 82 ülkeden 30 binden fazla katılımcıyı, 1100 paneli ve 2 binden fazla konuşmacıyı ağırlayacak olan dünyanın en büyük festivallerinden biri olan SXSW’deki gelişmeleri bu yıl Bant Mag’ten dinliyoruz.

Sosyal medya, müzik, sinema, yeni teknolojiler gibi konularda heyecan yaratan yenilikleri, trendleri 10 gün boyunca an ve an sevgili Bant Mag ekibi ile birlikte Ozan Sakin ve Eda Demir aktaracak.  

Yeni teknolojileri meraklılarıyla buluşturma ve deneyim yaşatma hedefiyle kurulmuş, Türkiye’nin ilk ve tek konsept üç boyutlu yazıcı mağazası olarak SXSW’nin yeni teknoloji kategorisine sponsor olduk. Festival süresi boyunca 3D yazıcılar, Maker Hareketi, kendin yap kültürü, giyilebilir teknoloji, drone ve daha birçok disiplin ve yeni teknolojiyle ilgili olan oturumları meetup’ları ve etkinlikleri Ozan ve Eda bizler için takip edecek ve aktaracak.

Trendlerin belirlendiği SXSW’te bizleri neler bekliyor çok merak ediyoruz! Eğer siz de bizler kadar heyeanlı ve meraklıysanız bantmag.com/sxsw adresinden gelişmeleri takip edebilir, anlık paylaşımları sosyal medyadan #bantSXSW ve #SXSWTurkce etiketleriyle takip edebilirsiniz.

Bu arada SXSW iletişiminde kullandığımız illüstrasyonlar için Serkan Akyol’a, Eda ve Ozan’ın hayatını kolaylaştıracak 3D baskı wrapper tasarımı için Batuhan Esirger’e teşekkür ederiz! J

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tercihlerime bağlı olarak 3dörtgen'den e-posta almayı kabul ediyorum.