Home Haber Sokak Sanatçısı Arıyoruz!

Sokak Sanatçısı Arıyoruz!

Sokak Sanatçısı Arıyoruz!
image_pdfimage_print

Kuruluşumuz Eylül 2013’ten beri yaratıcılık, eğlence ve üretkenlik çizgisinden hiç ayrılmadık. Kısa zamanda takımımıza bu 3 özelliği birden barındıran arkadaşları dahil ettik, etmeye devam ediyoruz. Büyüyen bir takımın en büyük ihtiyacı ne olabilir? Tabi ki daha büyük, daha eğlenceli, daha rahat bir çalışma alanı. İşte bunun için de kısa bir süre önce çalışmalara başladık.

Yeni garaj konseptimizin inşaası tüm hızıyla devam ediyor. Bu süreçte elinden her iş gelen takım arkadaşlarımızın bilmediği, beceremediği bir konu olduğunun farkına vardık; Grafiti! 3Dörtgen’in yeni konseptinin duvarlarını eğlenceli, yaratıcı, bilgilendirici, düşündürücü, güldürücü tasarımlarla süslemek istediğimizde takım arkadaşlarımızdan bize yardımı dokunacak kimse olmadığını görünce arayışımızı kamuya açtık.

Hey sana sesleniyoruz!

3Dörtgen’in yeni garaj konseptinin duvarlarını emanet edebileceğimiz, çizgisiyle, yaratıcılığıyla bizi bu dünyadan alıp başka dünyalara sürükleyecek bir sokak sanatçısına ihtiyacımız var! Türkiye´nin ilk ve tek konsept 3D yazıcı mağazasının duvarlarını boyayan usta bile gurur duymuştu işini yaparken. Duvarlarımızda senin de bir imzan olsun istersen bize ulaşmaktan çekinme!

deansunshine_landofsunshine_melbourne_streetart_graffiti_nicholson-street-wall-4

Sana kocaman bir duvarla birlikte, video ve fotoğraflarla desteklenecek eğlenceli bir süreç, PR desteği ve enfes ev yemekleri vaad ediyoruz! Dünya’nın 4’üncü Türkiye´nin ilk ve tek konsept 3D yazıcı mağazasında senin de kalıcı bir imzan olsun istersen etkinlik@3dortgen.com adresinden bize yaz!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tercihlerime bağlı olarak 3dörtgen'den e-posta almayı kabul ediyorum.