Home Haber Siz Dijital Ortamda Çizin Line-Us Kağıda Çizsin

Siz Dijital Ortamda Çizin Line-Us Kağıda Çizsin

Siz Dijital Ortamda Çizin Line-Us Kağıda Çizsin
image_pdfimage_print

 

“A small robot arm that draws with a pen on paper anything you draw on screen. Sketch, share and subscribe to wonderful drawings!”

Ekranda çizdiğiniz herhangi bir şeyi kalemle kağıda çizen küçük bir robot kol. Çiz, paylaş ve muhteşem çizimleri takip et.

Yine, “kesin almalısınız, hayatınızı kolaylaştıracak” diyemeyeceğimiz ama hediye almayı düşünüyorsanız kesinlikle mutlu edecek bir Kickstarter projesi ile karşınızdayız.

Daha önce aktardığımız DOBOT M1 örneğinde olduğu gibi, bu robot da aldığı komutla beraber oldukça hassas olan hareket kabiliyetini kullanarak bir şeyler yapabiliyor. Line-us pazarlama stratejisini çizim üzerine kurmuş, sanatseverlere hitap ediyor olsa da alt yapısı sayesinde programlamacıların, çizim haricinde de bir şeyler yapabilen bir robot yaratmasına olanak sağlıyor. Yaratıcılığınıza kalmış.

 

Ürünün Kickstarter sayfasında, basınç-kol hassasiyeti gibi teknik bilgiler verilmemiş ancak ürün, yanında gelen mıknatıs tepsisi sayesinde dik veya yatay fark etmeden birçok yüzeyde çizim yapabiliyor.

Bilgisayarda çizim yapıyorsanız ve aynı çizimi kağıda tatmin olacak kadar iyi çizemiyorsanız, çizdiğiniz her şeyi kara kalemle tekrar etmek zor geliyorsa; sevdiklerinizle Snapchat’in resimli versiyonu gibi mesajlaşmak istiyorsanız veya uzaktan resimli oyunlar oynamak istiyorsanız bu ürün tam size göre.

 

Ürünü aldıktan sonra edineceğiniz App (Uygulama) ve Community (Topluluk) gibi ekstra ürünler sayesinde ürünü hem daha kaliteli kullanabilirken hem de başka insanların çizimlerini siz de kendi kağıdınıza çizip evinizi güzelleştirebilirsiniz.

Günlerinize kalite ve neşe katabileceğiniz Line-us’a Kickstarter’de uygun olduğunu düşündüğüm bir fiyata sahip olabiliyorsunuz. Sanırım bahsedebileceğim tek sorun, ürünün ilk 1000 üretiminin Ağustos ayında yapılacakken, dağıtımın Ekim ayında başlayacak olması. Eğer ürün dikkatinizi çektiyse şu an projeye maddi destek olarak yılın son çeyreğinde Line-us’a sahip olabilirsiniz.

Ayrıca en azından linke tıklayıp, tüm görsellere bir göz atmanızı kesinlikle tavsiye ederim. 

Yazar: Hasan Hüseyin Kesen

 

Bir başka kaynak: Arkitera.com | İçeriğe git

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tercihlerime bağlı olarak 3dörtgen'den e-posta almayı kabul ediyorum.