Home Haber FLEKS3D Baskı Platformu İle Tanışın

FLEKS3D Baskı Platformu İle Tanışın

FLEKS3D Baskı Platformu İle Tanışın
image_pdfimage_print

3D baskı alanında her geçen gün sayıları hızla artan onlarca yenilik ve gelişmeye tanık oluyoruz. Kullanım kolaylığı bakımından pazarda bulunan mevcut 3D yazıcı sağlayıcıları, son kullanıcılara mümkün olan en iyi ve basit baskı deneyimini yaşatmak için birbirleriyle yarışıyorlar.

Fakat büyük markaların yanı sıra, girişimci ruha sahip kişilerin de bu alanda mükemmel değişimler yarattığının farkındayız.

                                                                            

 

Peter ve Viktor, FLEKS3D adını verdikleri esnek baskı platformuyla 3D yazıcıların sahip olduğu en büyük problemlerden birini çözüme kavuşturuyorlar.

İkilinin geçtiğimiz yılın ortalarında startını verdikleri ürün, 500’ün üzerinde kullanıcının ilgisini çekmeyi başardı. Uzun zamandır test aşamasında olan FLEKS3D kullanıcılardan gelen bildirimler sonucunda gelecek vaat ettiğini bir kez daha kanıtladı.

Yapılan açıklamalara göre FLEKS3D isimli esnek baskı platformunun ABS, PLA, Ninja Flex, naylon gibi popüler filamentleri desteklediği ve Ultimaker gibi birçok yazıcıyla uyumlu çalıştığı belirtiliyor.

 

 

Özel olarak geliştirilmiş bir baskı platformu olan FLEKS3D, esnek yapısı sayesinde sonlanan baskılarınızı küçük esnetme hareketleriyle baskı platformundan ayırmanızı sağlıyor. Aynı zamanda ayırma sürecinde ekstra bir spatulaya ihtiyacın olmaması da FLEKS3D‘yi tamamen güvenli bir seçenek haline getiriyor.

Şu an 3 farklı versiyonu bulunan FLEKS3D, beraberinde getirdiği yeniliklere bakıldığında 5$’dan başlayan fiyat etiketiyle hakkını fazlasıyla verecek gibi gözüküyor.

Bu ürüne kesinlikle sahip olmalıyım diyenlerdenseniz, bekletmeden sizi buraya alalım.

 

 

Yazar: Çağan Kuyucu

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tercihlerime bağlı olarak 3dörtgen'den e-posta almayı kabul ediyorum.