Home Haber Uygun Fiyatlı İkinci El 3 Boyutlu Yazıcı Fırsatı Başladı

Uygun Fiyatlı İkinci El 3 Boyutlu Yazıcı Fırsatı Başladı

Uygun Fiyatlı İkinci El 3 Boyutlu Yazıcı Fırsatı Başladı
image_pdfimage_print

2013 yılından bu yana 3 boyutlu yazıcı teknolojilerinin yaratıcı kitleler ve endüstri ile buluşması için 3Dörtgen olarak elimizden geleni yapıyoruz. Her yıl olduğu gibi bu yıl da 3Dörtgen takımı tarafından kullanılmış, ilk günkü gibi iyi çalıştığına emin olduğumuz dünya markası 3 boyutlu yazıcıları “İkinci El 3B Yazıcı Pazarı”nda satışa çıkarıyoruz. 

Ultimaker’dan Raise3D’ye kadar hem yaratıcı sektörün hem de sanayinin tercih ettiğin birçok marka ve model ikinci el pazarında uygun fiyatlarla alıcılarını bekliyor. Ürünlere buradan ulaşabilirsiniz. Daha önceki ikinci el pazarlarımızdaki deneyimlerimizden yola çıkarak söylüyoruz bu pazarda stoklar hızla tükenir! 

İkinci elden satışa sunduğumuz yazıcıların tamamına ait kimlik kartları ve özelliklerini Fırsatlar köşemizde inceleyebilirsiniz. Ayrıca 3Dörtgen’in İstanbul Çamlıca’daki konsept mağazasına gelerek fırsat ürünlerini yakından inceleyebilir, örnek baskılarına göz atabilirsiniz. İçinize sinmeyen herhangi bir şey varsa takım arkadaşlarımız sizinle birebir ilgileniyor olacak. 

Birkaç teknik detaydan bahsetmek gerekirse; İkinci el olarak satışı yapılan 3D printer’ların bakımı 3Dörtgen Teknik Servis Departmanı’ndaki profesyonel takım arkadaşlarımız tarafından yapılmıştır. Tüm cihazlar 3 ay 3Dörtgen garantisi altındadır. Ayrıca 3Dörtgen İkinci El 3B Yazıcı Pazarı 31 Aralık 2019 tarihine kadar açık olacak.

Detaylı bilgi almak isterseniz konsept mağazamızı ziyaret edebilir, internet sitemizi inceyeleyebilir ya da uzman satış ekibimize 216 521 38 40 numaralı telefon ya da satis@3dortgen.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tercihlerime bağlı olarak 3dörtgen'den e-posta almayı kabul ediyorum.