Home Haber Lezzet Harikası 3B Basılmış Dondurmalarla Tanışın

Lezzet Harikası 3B Basılmış Dondurmalarla Tanışın

Lezzet Harikası 3B Basılmış Dondurmalarla Tanışın
image_pdfimage_print

Los Angeles merkezli 3 boyutlu dondurma üreticisi Dream Pops, müşterilerine sıradan buzparmak dondurmalarından daha besleyici ve daha lezzetli dondurma çözümleri sunarak onlara daha önce karşılaşmadıkları bir deneyim yaşatıyor… 

Sıradan buzlu dondurmaların aksine, Dream Pops, dondurmaların kalıplarını üretmek için Ultimaker 3B yazıcılardan faydalanıyor. Kısacası ilk bakışta hangisinin sıradan, hangisinin Dream Pops dondurması olduğunu  rahatlıkla anlayabiliyorsunuz.

 

 

Dream Pops, besleyici gıdalar adını verdiği besin öğelerini dondurmalarına ekleyerek, buzparmak adını verdiğimiz dondurmaları içerik bakımından zengin hale getiriyor. Çocukların en çok sevdiği dondurma türlerinden biri olan buzparmaklar, ne yazık ki yalnızca su ve aromalardan oluşuyor. Fiyatı ve yoğun aroması nedeniyle çocukların favorisi olan bu dondurmalar, kimi zaman aileler ile çocukları arasında küçük çaplı tartışmalara yol açıyor.

David Marx tarafından kurulan şirket, yaklaşık 4 yıldır bu alanda faliyet gösteriyor. Dream Pops, ürettiği dondurmaların glutensiz, vegan dostu ve organik olduğunu söylüyor.

 

 

Satın almak isteyen müşteriler için birden fazla seçenek mevcut. Bunlardan bazıları: Hindistan cevizi şekeri, tapyoka, sabır otu, baobap ağacı, biberiye ve kahverengi şeker gibi, adını ilk defa duyduğumuz içeriklerden oluşuyor.

Marx, marketteki dondurmaların yalnızca vanilya ve kakao gibi içeriklerden oluşmasından yakınıyor. Ve geleceğin dondurmasının Dream Pops olduğunu söylüyor.

 

 

Bakalım 3B buz dondurmalar gerçekten de tüketicilerin hayatında yer bulabilecek mi?

 

Yazar: Çağan Kuyucu

Kaynak: 3ders.com | ilgili içeriğe git

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tercihlerime bağlı olarak 3dörtgen'den e-posta almayı kabul ediyorum.