Home Haber IPad’inizin Sesini Artırın

IPad’inizin Sesini Artırın

IPad’inizin Sesini Artırın
image_pdfimage_print

New York’ta yaşayan ve ürün tasarımcılığı yapan Susan Taing, hobi olarak başladığı 3B baskı serüvenine, hayali olan; pratik ve çekici ürünler üretme, inovatif olabilme gibi kolaylıkları sayesinde kısa bir sürede sıkı sıkı bağlandı.

 

2013 yılında kendisinin kurduğu Bhold stüdyoda Ultimaker 2+ ile çalışmalara başlayan Susan, akıllı ve minimalist ürünler üretmeyi hedefledi.

Üzerinde çalıştığı projeleri tüm dünya ile paylaşıp geri bildirim alarak, kendini ve ürününü geliştirmek isteyen Susan, uzun yıllar üzerinde çalıştığı the Bsonic iPad Speaker adını verdiği Ipad ses destekçisinin 3B tasarımı yapılmış halini ücretsiz olarak paylaştı ve tüm takipçileri kendi 3B yazıcılarında bu ürünü basıp deneyerek, üzerinde oynayarak geri bildirimler ile Susan’ı besledi.

New York, San Francisco, Singapur, Londra gibi birçok ülke ve şehirden destekçisi olduğunu söyleyen tasarımcı, sonunda ürününü en iyi noktaya getirdiğini düşünüyor.

 

Susan ayrıca, bu ve bunun gibi hayalindeki olan ürünlerin geleneksel yollarla basılmasının çok çok zor olduğunu, 3B Yazıcı’nın çok büyük kolaylık sağladığını eklerken, güzel bir ürün için sağlıklı bir 3B yazıcı ve kaliteli bir flamentin yeterli olacağını da söylemeyi unutmamış.

Ürün için ise fazla söyleyecek bir şey yok. Bsonic iPad Speaker, Ipad’in hoparlör kısmına takılan ve Ipad’den çıkan sesi, tıpkı hepimizin evinde yaptığı bardak mantığındaki gibi ses artıran çok şık bir ürün olmuş.

 

Yazar: Hasan Kesen

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tercihlerime bağlı olarak 3dörtgen'den e-posta almayı kabul ediyorum.