İlk Markersız 3D Lazer Tarayıcı: Shining 3D Freescan Trio
image_pdfimage_print

Günümüzde 3D tarayıcı teknolojisi, endüstriyel tasarım, üretim ve sanat alanlarında devrim yaratıyor. Bu alanda öncü bir marka olan Shining 3D, yeni çıkan Freescan Trio modeli markersız lazer tarama modu ile 3D lazer tarayıcılarda yeni bir çığır açıyor. Bu blog yazısında, Shining 3D Freescan Trio’nun tarama modlarına dair detayları keşfedeceğiz.

Hızlı ve yenilikçi 98 lazer çizgili moduyla FreeScan Trio, SHINING 3D’nin ilk işaretsiz lazer 3D tarayıcısıdır. Daha az hazırlık, daha fazla verimlilik.FreeScan Trio’nun üç ek lazer tarama modu, her biri işaretleyicilerle birlikte 0,02 mm’ye kadar ulaşan aralıksız doğruluk sağlar. Bu metroloji cihazı ayrıca 0,02 mm + 0,015 mm/m’ye varan etkileyici hacimsel doğruluk sunmak için dahili fotogrametri özelliğine sahiptir. İster küçük ister büyük montajlarda hıza veya doğruluğa ihtiyacınız olsun, çok yönlü FreeScan Trio tüm projeleriniz için tasarlanmıştır.

98 Lazer Çizgisi Sıfır Marker Modu:

FreeScan Trio’nun kapsamlı 98 lazer çizgili modu, markalama ihtiyacını ortadan kaldırarak tüm parçalarınızı verimli bir şekilde yakalar. 3.010.000 nokta/sn’ye varan ultra yüksek tarama hızıyla birlikte iş akışınızdaki ivmeyi gerçekten hissedeceksiniz.

26 Lazer Çizgisi Yüksek Doğruluk ve Hassasiyet Modu:

Shining 3D 20 yıllık mühendislik uzmanlığını ve en son önemli patentlerini FreeScan Trio’ya aktardı. Kalite kontrol, inceleme ve tersine mühendislik için 0,02 mm’lik doğruluğu ve yüksek hassasiyetli performansı ile rahatlıkla güvenebileceğiniz sonuçlar sunar. 26 lazer çizgisi modunda, 650x580mm FOV projelerinizi daha hızlı tamamlayarak daha az taramayla daha fazla veri yakalar. Optimize edilmiş yazılım algoritmalarımız, ekranınızda görmeniz için gerçek zamanlı olarak 3D veriler üretir ve tüm bunları yaparken tarama sürecinde size rehberlik eder.

7 Lazer Çizgisi Olağanüstü Detay Modu:

FreeScan Trio’nun üç adet 5 megapiksel endüstriyel sınıf kamerası, 0,01 mm’ye kadar minimum nokta mesafesiyle projelerinizin en küçük, en karmaşık ayrıntılarını yakınlaştırmanıza olanak tanır.

Tek Lazer Çizgisi Derin Kenar ve Delik Modu:

Endüstriyel parçalar söz konusu olduğunda derin cepler ve delikler neredeyse gelenekseldir. Bu kör noktaları FreeScan Trio’nun optimize edilmiş kamera açısı ve algısal tek lazer moduyla kapatın.

Dahili Fotogrametri

FreeScan Trio, 0,02 mm + 0,015 mm/m’ye kadar olağanüstü hacimsel doğruluk elde edebilen yerleşik bir fotogrametri moduna sahiptir. İşaretleyicileri ve yalnızca bir manyetik ölçek çubuğunu yerleştirin; FreeScan Trio, hedef çerçevenin uzamsal konumuna hızla kilitlenecektir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tercihlerime bağlı olarak 3dörtgen'den e-posta almayı kabul ediyorum.