Home Haber Herkesin Kulağına Özel Kulaklık

Herkesin Kulağına Özel Kulaklık

Herkesin Kulağına Özel Kulaklık
image_pdfimage_print

Apple’ın Airpods adını verdiği kablosuz kulaklıklarla beraber doğan kablosuz kulaklık piyasasına yeni ürünler katılıyor.

Bu ürünler arasından farklılığıyla dikkat çeken bir kulaklık var: Earnotz.

Kickstarter üzerinden tanıtılan, destek bekleyen Earnotz; şık ve kablosuz tasarımına artı olarak kişiselleştirilmiş şekli ile gönülleri fethedebilir.

Kendi patronlarının müzdarip olduğu kulaklıkların kulağa uymaması sorununu çözen ekip, bu işi devam ettirme kararı aldıktan sonra uzmanı oldukları 3B yazıcının da desteğini alarak yola çıkmış ve şu an herkesin tam kulağına uyan kulaklığı basarak göndermeyi vaat ediyorlar.

 

Nasıl işliyor?

Earnotz üreticileri tarafından verilen cetvel tarzı kağıdı kulağınıza takarak iki kulağınızın da fotoğrafını çekip gönderiyorsunuz  ve onlar sizin için en uygun kulaklığı tasarlayıp 3D printer ile baskısını alarak gönderiyor.

Kulaklığın dış tasarımını isterseniz Earnotz’un kütüphanesinden seçebilirken isterseniz kendiniz tasarlayabiliyorsunuz.  

 

Özellikleri?

1 metreye kadar su basıncına dayanıklı olan Earnotz’a dokunarak aktif/deaktif edebilir, size sağlanan telefon uygulaması ile günlük yürüme/kalori ve diğer spor verilerinizi öğrenebilir, depolayabilirsiniz.  Ayrıca telefon görüşmeleriniz için de tek dokunuş yetecektir.  

Fiyatı?

3D Printed, kişiselleştirilmiş ve kablosuz olan bu kulaklığa en az 312 dolar vererek sahip olabiliyorsunuz. Artan fiyatlarla değişen paket içerikleri ve detaylar için Kickstarter sayfasına bakabilirsiniz.

 

Yazar: Hasan Hüseyin Kesen

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tercihlerime bağlı olarak 3dörtgen'den e-posta almayı kabul ediyorum.