Home Haber BCN3D ve 3Dörtgen İş Birliği

BCN3D ve 3Dörtgen İş Birliği

BCN3D ve 3Dörtgen İş Birliği
image_pdfimage_print

2013’ten beri dünyanın en çok tercih edilen 3 boyutlu yazıcı ve filament markalarını sizlerle buluşturmaya çalışıyoruz. Geçen 6 yılda portföyümüze dahil ettiğimiz birçok marka ile binlerce kişi, şirket ve oluşumun katmanlı üretim teknolojisinden en iyi şekilde verim alması için satış öncesi ve sonrası profesyonel hizmetler sunuyoruz. 

Bugün de yepyeni bir dünya markasını portföyümüze eklediğimizi sizlere duyurmak isteriz. 

Dünyanın tanınmış açık kaynaklı 3 boyutlu yazıcı üreticilerinden BCN3D’nin Türkiye pazarındaki tek resmi yetkilisi 3Dörtgen oldu.  BCN3D Technologies ile yaptığımız distribütörlük anlaşması ile Sigma ve Sigmax’ın yanı sıra şirkete ait tüm filament, aksesuar ve yedek parçalarının da Türkiye pazarındaki satış ve teknik servis hizmeti tarafımız aracılığı ile yürütülecek. 

BCN3D yetkilileri, Türkiye’deki satış ve marka bilinirliğini arttıracak güvenilir bir ortak olarak 3Dörtgen’i seçmelerindeki en büyük sebebin 3Dörtgen’in lider markaları içeren portföye ve satış sonrası destek konusunda  profesyonel yaklaşıma sahip olması olduğunu söylüyor. 

BCN3D CEO’su Xavier Martínez Faneca, “IDEX (Bağımsız çift baskı kafası) teknolojisi özgün kopyalama, yansıtma ve çok malzemeli baskı modları konusunda potansiyeli yüksek olan Türkiye pazarında satışları artırmamızda bize destek olacak bir ittifakta 3Dörtgen ile işbirliği yapmaktan memnuniyet duyuyoruz. 3Dörtgen’in katlamalı imalat konusundaki önemli deneyimi ve üst düzey teknik bilgi birikimi, büyümemize ve Türkiye’deki müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermemize yardımcı olacaktır” dedi.     

BCN3D’nin Türkiye sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. Sigma ve Sigmax ile ilgili blog yazımıza buradan ulaşabilirsiniz. 

 BCN3D Sigma R19 ve Sigmax R19 ile ilgili detaylı teknik bilgi almak için bize Pazartesi’den Cumartesiye 09.00 – 18.00 saatleri arasında 0216 521 38 40 numaralı telefondan ulaşabilir ya da satis@3dortgen.com adresine mail atabilirsiniz. Yeni BCN3D ürünlerini İstanbul Çamlıca’daki konsept mağazamızda görebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tercihlerime bağlı olarak 3dörtgen'den e-posta almayı kabul ediyorum.