3 boyutlu yazıcı dünyası ile ilgili bilgiler, gelişmeler, güncellemeler ve etkinlikler

Kendilerini 3B sektöründen hatırladığımız 3Durak, yeni pazaryeri girişimiyle üreticiler ile müşterileri bir araya getiriyor. Kimuretir.com platformunda üreticiler ile müşterileri buluşturan proje, bu girişimle günümüzün ‘çözülmeyi bekleyen’ problemlerinden birine dokunmuş durumda.

 

 

Fikrinizi hayata geçirmek için sanayi sanayi dolaştığınız veya atölyelerde vakit geçirdiğiniz oldu mu? Kimuretir.com burada devreye girerek, işinizi görecek en uygun üreticiyi ağrısız ve hızlı bir şekilde bulmanızı sağlıyor.

Platforma giriş yaptığınızda sizleri bir pazaryeri karşılıyor. Burada dilediğiniz hizmeti seçerek talebinizi oluşturuyorsunuz. Ardından talebiniz, üretici firmalara yönlendiriliyor. Dilediğiniz firmayla anlaşarak işinizi halledebiliyorsunuz.

 

 

Kimuretir.com ekibi bu projeyle bazı problemleri çözdüğünü vurguluyor: Birincisi, plaftorm sizi kapı kapı firma aramaktan kurtarıyor. İkinci olarak, önünüze onlarca seçenek sunarak tercihi size bırakıyor. Üçüncüsü ise, online platformu sayesinde üretici yorumlarını okuyarak firma hakkında bilgi sahibi oluyorsunuz. Bu da kaliteli ve güvenilir bir hizmet ağının oluşmasını sağlıyor.

Platform şu an için yalnızca İstanbul genelinde; CNC, Lazer Kesim, Modelleme/Tasarım gibi kategorilerde hizmet veriyor. Ancak ilerleyen zamanlarda yeni kategoriler ve hizmet çeşitlerinin ekleneceğini de belirtelim. Maker kültürüyle iç içe bir proje olan Kimuretir.com’a buradan ulaşabilir, hatta üretici olarak kaynaklarınızı başkalarıyla paylaşıp gelir elde edebilirsiniz.

 

 

Yazar: Çağan Kuyucu