Home Haber Ultimaker Sektörü Hareketlendirmeye Hazırlanıyor

Ultimaker Sektörü Hareketlendirmeye Hazırlanıyor

163
image_pdfimage_print

Geçtiğimiz birkaç yıl içerisinde, sektördeki lider 3B yazıcı üreticilerinin yoğun çabaları sayesinde, 3B baskı alanında üstesinden gelinmeyi bekleyen onlarca mücadele çözüme kavuşturuldu. Ancak mevcut durumumuz, yenilik konusunda henüz son noktaya ulaşmadığımızı gösteriyor.

3B baskı teknolojisi ilk çıktığında bir elin parmaklarını geçmeyen hammadde (filament) çeşitleri, artık iki basamaklı sayılarla ifade ediliyor. Sektördeki bu ivme, son kullanıcılar için de yeni fırsatların önünü açıyor. Sonuç olarak 3B baskı teknolojisi geliştikçe, tasarımcıların ve mühendislerin çalışma stilleri de bu değişime ayak uyduruyor.

Açıkçası 3B baskı teknolojisinin gelişimi ile yeni fırsatların doğması arasındaki ilişki yalnızca hobi kullanıcılarını kapsamıyor. Endüstriyel ve kurumsal sektör, 3B baskı teknolojisinin gelişiminden en çok fayda sağlayan kesim olarak gösteriliyor.

Tam da bu noktada Ultimaker’ın endüstriyel sınıfın ihtiyacını giderecek bir ürünü tanıtmaya hazırlandığını söylemeden geçmeyelim.

18 Ekim saat 18:00’da dünya ile aynı anda İstanbul’da gerçekleştireceğimiz lansman etkinliğinde, Ultimaker’ın bu yeni ürününün tanıtımını yapacağız. Pek tabii biz yeni Ultimaker’ı önceden gördük ve çok beğendik. 18 Ekim’den sonra sizin de yorumlarınızı bekliyoruz.

 

Ultimaker tarafından paylaşılan bir videoya aşağıdan ulaşabilirsiniz. Beklemede kalın.

 

 

 

Geçtiğimiz saatlerde yeni bir video paylaşıldı.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tercihlerime bağlı olarak 3dörtgen'den e-posta almayı kabul ediyorum.