1

Duyduk Duymadık Demeyin İkinci El Pazarını Açıyoruz!

 

3Byazicipazari

 

3. endüstriyel devrimin başrol oyuncusu olan 3 boyutlu yazıcılar artık evlerimize girdi. Hızlı bir şekilde pazarı büyüyen bu teknolojinin ikinci el piyasası bile oluştu. Dünyanın ilk konsept 3B yazıcı mağazası olarak 30 Mayıs’ta üçüncü kez İkinci El 3B Yazıcı Pazarı’nı açıyoruz. 3B Yazıcı Pazarı bir hafta boyunca 10:00 – 19:00 saatleri arası Çamlıca’daki mağazamızda ve edukkan.3dortgen.com/outlet ‘te ziyaretçilere açık olacak. Tamamı teknik ekibimizin detaylı bakımından geçmiş 3 boyutlu yazıcıları satışa sunacağımız pazarın, bu teknolojiye sahip olmak isteyenler için benzersiz marka ve uygun fiyat avantajı sunacağını düşünüyoruz.

 

Daha önceki aylarda düzenlediğimiz ikinci el pazarlarından farklı olarak bu sefer bir hafta sürecek pazarın bir günü diğer tüm 3B yazıcı sahiplerinin de satış yapabilmesine imkan tanıyacağı bir etkinlik şeklinde olacak. İster kendi yaptığı isterse satın aldığı 3B yazıcılarını satmak isteyenler 2 Haziran 10:00 – 20:00 saatleri arasında 3Dörtgen’deki pazarda yer alıp yazıcılarını satabilecek. Kendi yazıcısını satmak isteyenlerin başvuru formunu doldurması yeterli. Maker ve 3D printing topluluğu buluşmasına dönüşecek etkinliğe katılanlar teknoloji, müzik ve kahvenin keyfini çıkarırken çeşitli sürprizlerin de sahibi olacaklar.

2 Haziran’da start verilecek İkinci El 3B Yazıcı Pazarı’na gelmek isteyen yeni Uber kullanıcıları 3dortgen koduyla 30₺’lik indirimden faydalanabilecekler.

Detaylar Facebook etkinlik sayfasında!