Home Haber 3B Yazıcı Sayesinde Kendi Markasını Yarattı: Mirimalist

3B Yazıcı Sayesinde Kendi Markasını Yarattı: Mirimalist

3B Yazıcı Sayesinde Kendi Markasını Yarattı: Mirimalist
image_pdfimage_print

3 boyutlu yazıcılar yaratıcı endüstrinin bir çalışanı olmak isteyen bireyler için yeni iş kapılarını aralamaya devam ediyor. 

Bu sefer vereceğimiz örnek çok yakınımızdan. Yaklaşık 1 sene önce konsept mağazamıza gelerek 3 boyutlu tasarım ve baskı konusunda bizden yardım isteyen Miray Tok Çakır, o zamanlar bizimle paylaştığı projesini büyük emek ve azimle hayata geçirdi adını da Mirimalist koydu. 

Miray’ın modaya olan ilgisi onu asıl mesleğinden bile uzaklaştırmış. Küçükken Barbie bebeklerini giydirmeyle başlayan bu tutku bugün 3B yazıcı teknoloji ile tanışmasıyla tekrar alevlendirmiş. 3Dörtgen Takımı yaratıcı ekibinden 3 boyutlu tasarım dersleri aldıktan sonra kendine özgü minimal tasarımlarını yapan Miray, daha sonra 3 boyutlu yazıcı kullanarak üretime de dahil oldu. Haftanın hemen her günü üretimler için 3Dörtgen’e gelen Miray’ın işine olan sevgisi bizleri de bi hayli motive ediyordu. Küçük bir bebek gibi büyütüp beslediği markası Mirimalist şimdi birçok butik ve mağazada “Geleceği Giymek” isteyenler için satışa çıktı. 

Koleksiyonun en önemli özelliği pek tabi 3B yazıcıda üretilen aksesuarları ve özenle tasarlanmış dikiş detayları. Davet için şık bir tercih ya da günlük hayatınızda dikkat çeken tasarım kıyafetler edinmek isterseniz için mirimalist.com‘un online mağazasını takip edin derim. 

Sözü daha fazla uzatmadan Mirimalist’i Miray’ın ağzından dinleyelim…

Yazar: Doğukan Güngör
Multimedya: Deniz Acarlıoğlu

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tercihlerime bağlı olarak 3dörtgen'den e-posta almayı kabul ediyorum.