3B Tarama Teknolojisini Kullanarak Mouse Üretmek
image_pdfimage_print

Delux Designer adlı şirket, kişiye özel ölçülerde 3D yazdırılmış bir mouse tasarlayarak Kickstarter platformunda hayata geçirdi. Delux Designer’ın ürettiği mouse, kişinin el ölçülerine göre tasarlanarak, daha rahat bir oyun deneyimi sağlıyor. Şirket, 3D tarama teknolojisi kullanarak, kişinin elinin boyutlarına ve şekline uygun bir mouse tasarlayabiliyor. Bu özellikleriyle, oyun tutkunları arasında büyük ilgi gördü.

Mouse, standart farelerin ergonomik olmayışından kaynaklanan sorunları çözüyor. Delux Designer’ın kişiye özel ölçülendirme imkânı sunan 3D yazdırılmış mouse’u, oyun tutkunlarının daha rahat bir oyun deneyimi yaşamasına olanak sağlıyor. Ayrıca, hassas sensörleri ve ışıklandırma özelliği ile de öne çıkıyor.

Mouse’un altındaki sensörler, diğer farelerde bulunan sensörlere göre daha hassas ve doğru sonuçlar veriyor. Mouse’un üst kısmındaki ışıklandırma özelliği ise, oyun oynarken farklı renklerde ışıklandırma sağlayarak, daha keyifli bir deneyim yaşatıyor.

Delux Designer, Kickstarter’da fon toplamaya başladı ve hedefi oldukça yüksek. Ancak, özellikle oyun tutkunları arasında büyük bir ilgi gördüğü için, hedefine ulaşması muhtemel görünüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tercihlerime bağlı olarak 3dörtgen'den e-posta almayı kabul ediyorum.